ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 20.05.2022 14:24

У зв’язку із прийняттям Закону України  « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення  продовольчої безпеки в умовах воєнного стану» та наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 11 квітня 2022 року за № 429/37765 , Голованівська районна військова адміністрація проводить державну реєстрацію :

1. Договір оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення , переданих в оренду органами виконавчої влади , органами місцевого самоврядування ;
  2. Договір оренди земельних ділянок  сільськогосподарського призначення  , переданих в оренду постійними користувачами , емфітевтами;
  3.  Про передачу права землекористування .

Уповноважений на здійснення реєстрації вищевказаних договорів – Клименко Олександр Вікторович , начальник відділу економіки та агропромислового розвитку Голованівської районної військової адміністрації (097 318 01 44)

Просимо довести дану інформацію   до відома суб’єктів господарювання агропромислового комплексу на підвідомчих територіях .

Михайло КОПІЄВСЬКИЙ