Голованівщина: на тимчасову роботу працевлаштували понад 20 осіб

Дата: 25.05.2022 13:17

З початку року на роботи тимчасового характеру до агропромислової компанії «Розкішна» працевлаштували 21 людину. Про це йшлось на семінарі фахівців Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру з роботодавцями, що відбувся днями.

Так, під час заходу фахівці наголосили на важливості доручення безробітних до робіт тимчасового характеру.

«Як показує практика, участь у цих роботах  мотивує людей до праці, змінює їх уявлення про підходящу  роботу та є джерелом додаткового прибутку, а найголовніше - можливістю працевлаштування. У свою чергу, роботодавець теж має певні переваги, оскільки саме за рахунок тимчасової зайнятості можна оперативно задовольнити свої потреби у робочій силі та виконати певні види робіт», - зазначила фахівець.

Спеціаліст служби зайнятості зауважила, що вони тісно співпрацюють в організації робіт тимчасового характеру з такими підприємствами як АФ Хлібороб, СФГ Славутич, АФ Шевченка.