Цьогоріч понад тисячу безробітних Кіровоградщини охоплено тимчасовою зайнятістю

Дата: 30.05.2022 11:15

Роботи тимчасового характеру – це один із напрямків активної співпраці з роботодавцями щодо зайнятості населення, який дозволяє їм вирішити проблеми в тимчасових працівниках, а безробітним – отримати матеріальну підтримку, а можливо, і постійну роботу.

Під час виконання таких робіт у безробітного зберігається право на виплату допомоги по безробіттю. Крім цього, участь у них мотивує людину до праці, змінює її уявлення про підходящу  роботу.

Роботодавець теж має певні переваги, оскільки саме завдяки залученню додаткових працівників можна оперативно задовольнити свої потреби у робочій силі та виконати певні види незапланованих робіт, не залучаючи основний персонал.

Загалом на Кіровоградщині з початку року до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 1045 безробітних громадян.