Які зміни відбулися у правовому полі щодо посилення захисту прав працівників?

Дата: 30.05.2022 11:17

Під час дії воєнного стану Верховна Рада України продовжує проводити законотворчу роботу, спрямовану на врегулювання правових відносин.

Так, відсьогодні набрав чинності Закон України від 12.05.2022 № 2253-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників».

Вищезазначеним Законом внесено зміни, у тому числі до Кодексу законів про працю України та Закону України «Про зайнятість населення».

З цими змінами можна ознайомитися на вебсторінці Верховної Ради України за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2253-20#Text

Більш детальні роз’яснення про новації ми будемо розміщувати на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у Фейсбуці під загальними хештегами #Правовий_порадник_шукача_роботи,  #Електронний_кадровий_клуб та #питання_відповіді #служба_зайнятості