A A A K K K
для людей із порушенням зору
Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Які обмеження у сфері праці не вважаються дискримінаційними під час прийому на роботу?

Дата: 08.06.2022 09:20
Кількість переглядів: 75

До Кодексу законів про працю України (далі – Кодекс) внесені зміни про забезпечення рівності трудових прав громадян України. Також доповнено норми, які регулюють питання щодо наявності дискримінації в обмеженнях під час прийому на роботу.

Так, не вважаються дискримінацією встановлені Кодексом та іншими законами дії, а також обмеження прав працівників, які залежать від властивих певному виду робіт вимог (щодо віку, освіти, стану здоров’я, статі) чи обумовлені необхідністю посиленого соціального та правового захисту деяких категорій осіб.

Законами і статутами господарських товариств (крім акціонерних), сільськогосподарських кооперативів, фермерських господарств, громадських об’єднань, релігійних організацій та заснованих релігійними організаціями юридичних осіб можуть встановлюватися переваги для їхніх засновників (учасників) і членів під час надання роботи, переведення на іншу та залишення на місці у разі звільнення.

Примітка. Бажаючі можуть ознайомитися з чинною редакцією Кодексу на вебсторінці Верховної Ради України за посиланням https://cutt.ly/iJPNGJR.

Якщо у вас виникли додаткові питання, звертайтеся за номером +380934787081.

До того ж можна скористатися послугами чат-боту державної служби зайнятості у Telegram: https://t.me/DCZWorkNowBbot.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора