A A A K K K
для людей із порушенням зору
Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Які зміни відбулися у законодавстві щодо реклами про вакансії?

Дата: 13.06.2022 08:55
Кількість переглядів: 109

Нещодавно до законів України «Про зайнятість населення» та «Про рекламу» внесено зміни, що стосуються реклами про вакансії (прийом на роботу).

Забороняється:

- зазначати дискримінаційні вимоги, наприклад, пропонувати роботу лише певній статі (за винятком специфічної роботи, яка може виконуватися виключно особами певної статі);

- висувати вимоги за ознаками раси, кольору шкіри, віку, статі, стану здоров’я, інвалідності, підозри чи наявності захворювання на ВІЛ/СНІД, сексуальної орієнтації, політичних, релігійних та інших переконань, членства у професійних спілках або інших громадських об’єднаннях, етнічного та соціального походження, сімейного та майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками, не пов’язаними з характером роботи або умовами її виконання.

Слід зауважити, що обмеження щодо змісту оголошень та відповідальність за порушення встановленого порядку їх розповсюдження регулюються Законом України «Про рекламу».

Примітка. Ознайомитися з чинною редакцією Закону України «Про рекламу» можна на вебсторінці парламенту за посиланням https://cutt.ly/GJJYiC1.

Якщо у вас виникли додаткові запитання, звертайтеся за номером +380934787081.

До того ж можна скористатися послугами чат-боту державної служби зайнятості у  Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора