A A A K K K
для людей із порушенням зору
Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Робота є: на Кіровоградщині більше 30 вакансій для працевлаштування осіб з інвалідністю

Дата: 23.06.2022 15:41
Кількість переглядів: 47

На Кіровоградщині у міськрайонних центрах зайнятості та міськрайонних і районних філіях обласного центру зайнятості зареєстровано більше 30 вакансій для працевлаштування осіб з інвалідністю.

Які ж це вакансії? Лікар-терапевт, фельдшер ветеринарної медицини, бухгалтер, інженер, водій автотранспортних засобів, менеджер (управитель) з персоналу, офісний службовець (систематизація документів), оператор комп’ютерного набору, оператор верстатів з програмним керуванням, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, слюсар-сантехнік, маляр, охоронник, вагар, укладальник-пакувальник та ін.

Заробітна плата – від 3 251 грн (0,5 ставки) до 13 000 гривень.

Тож, якщо ви шукаєте роботу і вас зацікавили такі пропозиції роботи, звертайтеся до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості, Знам’янської міськрайонної, Голованівської, Добровеличківської, Маловисківської, Новоукраїнської районних філій обласного центру зайнятості.

Для ознайомлення з іншими актуальними вакансіями завітайте на сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості за посиланням https://is.gd/LQ66ql або приєднуйтеся до віртуального помічника державної служби зайнятості – чат-боту у Telegram-каналі @DCZWorkNowBbot.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора