A A A K K K
для людей із порушенням зору
Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Більшість безробітних Кіровоградщини обирають роботу у сфері сільського господарства

Дата: 23.06.2022 15:54
Кількість переглядів: 110

З початку року за сприяння центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості 5 118 безробітних працевлаштувалися.

На першому місці – сфера сільського господарства (3 440 осіб), на другому – переробна промисловість (342 особи), а на третьому – сфера торгівлі (324 особи).

Якщо ви перебуваєте у пошуку роботи і не можете самотужки її зайти, завітайте на сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості за посиланням https://is.gd/LQ66ql та ознайомтеся з наявними вакансіями. Або за допомогою чат-боту державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot самостійно оформляйте підписку на останні вакансії за регіоном чи галуззю.

У той же час, якщо вас цікавить здобуття нової професії шляхом професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації, ви можете ознайомитися з орієнтовним графіком навчання за професіями, передбаченими для безробітних громадян у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у червні 2022 року за посиланням https://cutt.ly/3Jdtth5.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора