A A A K K K
для людей із порушенням зору
Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Покоївка – професія для тих, хто любить чистоту і затишок

Дата: 28.06.2022 08:40
Кількість переглядів: 129

Цінуєте затишок і комфорт, завжди знаходитеся в пошуку ідей, як навести ідеальний порядок в оселі, а відтак, і подарувати хороший настрій навколишнім, – вам до на нас! Служба зайнятості пропонує вам здобути професію «Покоївка».

Лише за 2,5 місяця викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості допоможуть вам опанувати основні складові технології сучасного клінінгу, методи вибору прибирального устаткування і інвентарю, що відповідає екологічним нормам, навчать працювати із засобами для чищення та прибирання.

Тож поспішайте, початок навчання – 04 липня 2022 року.

Нагадаємо, що для безробітних громадян, зареєстрованих у службі зайнятості, професійне навчання проводиться безкоштовно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила ця інформація, зверніться до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування або до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора