A A A K K K
для людей із порушенням зору
Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Чи можуть бути використані професійні стандарти під час заповнення відомостей про вакансію?

Дата: 07.07.2022 10:14
Кількість переглядів: 28

Так, можуть.

Нагадаємо, що у попередніх матеріалах рубрики «Питання-відповідь» йшла мова про одну із складових нової форми звітності № 3-ПН – додаток «Відомості про вакансію(ї)». Ознайомитися можна тут https://cutt.ly/oK4DOSs

Так, у цих відомостях зазначається детальна інформація про вакансію, зокрема про умови праці (пункт 1.5 відомостей).

Слід зауважити, що визначає такі умови роботодавець. У разі якщо в інформації про вакансію йде мова про нове робоче місце (яке можливо вперше створюється) та в інших випадках, працівник кадрової служби може використати інформацію про умови праці, яка викладена у відповідному професійному стандарті.

Затверджені професійні стандарти викладені на вебсторінці Національного агентства кваліфікацій. З ними можна ознайомитися за посиланням https://cutt.ly/sK4Ogzd

Серед них професійний стандарт «Монтажник радіоелектронної апаратури та приладів» (затверджено наказом Міністерства економіки України від 04.05.2022 № 1106-22). У пункті 1.7 цього стандарту викладені умови праці до вказаної професії.

Тож під час заповнення інформації про умови праці за вакансією монтажника радіоелектронної апаратури та приладів, можна використати викладену в стандарті інформацію (з урахуванням специфіки роботодавця).

Якщо у вас виникають питання, пов'язані зі сферою зайнятості, звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

Крім того, пропонуємо доєднатися до чат-боту державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot .

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора