A A A K K K
для людей із порушенням зору
Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Де навчать токарній справі?

Дата: 07.07.2022 10:20
Кількість переглядів: 124

Здобути одну з найпопулярніших робітничих професій наразі служба зайнятості пропонує на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Якщо вам більше 18 років, маєте базову загальну середню або неповну базову загальну середню освіту, не маєте проблем зі здоров’ям і бажаєте опанувати професію токаря, звертайтеся до найближчого центру зайнятості.

Навчання розпочинається 11 липня 2022 року. Термін навчання – 5,5 міс.

Нагадаємо, що для безробітних громадян, зареєстрованих у службі зайнятості, професійне навчання проводиться безкоштовно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила інформація щодо організації професійного навчання, деталі дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32-13-28 або зверніться до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування. Контакти тут https://cutt.ly/OJ48QYR

З орієнтовним графіком навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості  у липні 2022 року, можна ознайомитися тут: https://cutt.ly/3JpR7S1

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора