Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Які зміни відбулися у законодавстві щодо організації суспільно корисних робіт?

Дата: 14.07.2022 10:27
Кількість переглядів: 148

Нагадаємо, що Порядок залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 № 753 (далі - Порядок).

У свою чергу, 28.06.2022 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 716, якою внесено зміни до вищевказаної постанови та Порядку.

Так, змінами, зокрема, визначено, що:

- до суспільно корисних робіт можуть залучатися внутрішньо переміщені особи;

- фінансування робіт, що виконуються зареєстрованими безробітними, здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, місцевих бюджетів, роботодавців;

- кошти (на організацію робіт) спрямовується на оплату праці (у розмірі мінімальної заробітної плати), сплату єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування, оплату перших 5 днів тимчасової непрацездатності (у межах дії строкового трудового договору), оплату проїзду до місця виконання робіт та у зворотному напрямку (у разі потреби, у межах області).

Також Порядок доповнено Орієнтовним переліком суспільно корисних робіт, що виконуються в умовах воєнного стану.

Примітка. Ознайомитися з оновленим текстом Порядку можна тут https://cutt.ly/5LlMw7P

Якщо у вас виникають питання, пов'язані зі сферою зайнятості, звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

Крім того, пропонуємо доєднатися до чат-боту державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot .

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора