Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Дефіцитні вакансії: кому на Кіровоградщині складно працевлаштуватися?

Дата: 10.08.2022 08:23
Кількість переглядів: 112

Як повідомляють у відділі організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині бракує вакансій для юристів, економістів, бібліотекарів, методистів, психологів та флористів.

Проте, традиційно в області затребуваними залишаються:  швачки, водії автотранспортних засобів, слюсарі різної спеціалізації, електромонтери, електрогазозварники, трактористи тощо.

Доволі високі шанси влаштуватися на роботу лікарям різного профілю, менеджерам, бухгалтерам, операторам, працівникам будівельної галузі.

Є вакансії і для працівників сфери торгівлі (продавців-консультантів, касирів торговельного залу, продавців продовольчих та непродовольчих товарів), громадського харчування (шеф-кухарів, кухарів, офіціантів), а також на осіб без професії чи спеціальної освіти: двірників, прибиральників території або підсобних робітників.

Із базою вільних робочих місць можна ознайомитися на сайті Кіровоградського обласного центру зайнятості та у Telegram-каналі https://t.me/DCZWorkNowBbot.

Виникають питання сфери зайнятості? Звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії Кіровоградського обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування або ж за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/NZS7kyx.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора