Результати розгляду заяв щодо надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу (за період з 11 по 24 липня 2022 року)

Дата: 11.08.2022 13:39

Інформація учасникам програми надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу!

Державний центр зайнятості ухвалив чергове рішення щодо заяв з найбільшою кількістю балів у межах граничної суми мікрогрантів (по заявах поданих за період з 11 по 24 липня 2022 року).

З переліком таких заяв у розрізі областей можна ознайомитись тут.

Решта заяв з позитивним рішенням комісії будуть автоматично розглядатися у наступному періоді у межах кінцевого строку, встановленого Мінекономіки з урахуванням наявного фінансування, про що Мінекономіки інформує Державний центр зайнятості та уповноважений банк.

Очікуйте офіційний лист-рішення про надання або відмову щодо надання мікрогранту, які обов’язково будуть розіслані на адреси електронної пошти, зазначені у ваших заявах.

У разі отримання позитивного рішення вам необхідно буде звернутися до найближчого відділення АТ «Ощадбанк» для відкриття рахунку та укладення угоди на отримання мікрогранту.

Форма договору та заява про надання мікрогрантів тут.