Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Майже 800 учасників отримають фінансування для старту або розвитку власної справи

Дата: 22.08.2022 08:49
Кількість переглядів: 137

Один з найбільш популярних проєктів програми «єРобота» незабаром дасть змогу створити понад 2 тисячі нових робочих місць в Україні. 

У програмі мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу всього за 2 періоди вже 748 підприємців отримали позитивне рішення щодо одержання фінансування для розвитку чи започаткування своєї справи.

Найбільш активними є підприємці із трьох областей - Київська, Дніпропетровська та Полтавська. Також багато заявок надійшло з Львівської, Рівненської, Вінницької та Житомирської областей. Зі статистикою та структурою заявників по прийнятих рішеннях більш детально можна ознайомитись тут: І період (1-10 липня) та ІІ період (11-24 липня). 

До участі у програмі, яка діятиме до кінця року, може долучитися кожен українець, ФОП чи юридична особа.

Процес подачі заявок максимально простий – через портал Дія. Спершу заявник має заповнити анкету, де відповісти на питання про свій підприємницький статус, бізнес-ідею тощо. До заявки необхідно додати бізнес-план з інформацією про використання коштів гранту. 

З найбільш поширеними помилками при поданні документів можна ознайомитись за посиланням: https://is.gd/355RID.

Консультації щодо заповнення заявник може отримати як у будь-якому відділенні АТ «Ощадбанк», так і в найближчому центрі зайнятості. Також Державна служба зайнятості здійснює менторський супровід цього проєкту, постійно проводить семінари та навчання. Теоретичну та практичну допомогу в написанні бізнес-плану можна також отримати в наших центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості в наступних регіонах: ПолтаваРівнеХарківДніпроЛьвівІвано-ФранківськОдеса.

Слід зазначити, що наразі урядом вносяться зміни у чинний порядок надання мікрогрантів, що дозволить окремим категоріями заявників подавати заявку на отримання мікрогранту повторно, про що буде обов'язково повідомлено додатково на всіх наших ресурсах.  

Всього, до кінця року, передбачено 12 періодів подання заяв. На черзі прийняття рішень щодо бізнес-планів, які надійшли з 25 липня по 7 серпня (ІІІ хвиля), і ведеться прийом та перевірка документів вже ІV хвилі (з 8 по 21 серпня).

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора