ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ, ШКОЛЯРІ ТА БАТЬКИ НАШИХ УЧНІВ!

Дата: 01.09.2022 04:56

1 вересня завжди особливо хвилюючий день. Особливим і дуже важливим у житті цей день є для першокласників, які вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. Не менш важливим цей день є і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях.

Цьогоріч на шкільних подвір’ях не пролунає перший дзвоник. Але я вірю, що День знань стане для школярів початком наполегливої праці, справжніх відкриттів та пізнання світу.

Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово.

Тож від усього серця бажаю всім – вчителям, батькам і учням міцного здоров’я, натхнення, завзятості, терпіння, переконливих успіхів щодня та мирного неба.