Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

EU4Skills Професії металообробки та машинобудування: слюсар та токар

Дата: 14.09.2022 11:15
Кількість переглядів: 136

У рамках іміджевої комунікаційної кампанії «Все працює завдяки нам», що проводить Міністерство освіти і науки України,  всі охочі  можуть дізнатися більше про робітничі професії та їхню цінність у сучасному світі.

Серед іншого, кампанія містить 8 історій молодих випускників профтехів, які розповідають про свій шлях до професії, її цінність та значення. У цих історіях їхні герої руйнують стереотипи про професійну освіту, сміливо заявляючи, що вибір їхнього фаху не випадковий, а свідомий та впевнений. Вони люблять свою роботу та вважають її покликанням. А ще вкотре нагадують, якими сьогодні важливими для суспільства та країни є робітничі професії.

Дві з цих історій стосуються слюсаря та токаря.

Запрошуємо переглянути:

Віктор: «Як я став слюсарем? Завжди любив все лагодити!» https://cutt.ly/DCucvUm.

Сергій: «Як я став токарем? Бо люблю дисципліну і точність» https://cutt.ly/cCucEWB.

Про іміджеву кампанію «Все працює завдяки нам» тут: https://cutt.ly/eCwBAUw.

Нагадаємо, що торік в області у рамках пілотного проєкту «EU4Skills: кращі навички для сучасної України» проведено обстеження регіонального ринку праці, його професійної структури, поточної та перспективної потреби області в працівниках у професійному/кваліфікаційному розрізі.

У результаті встановлено, що частка зайнятих випускників за професіями металообробки та машинобудування в області склала 77%. 92% працюючих випускників має постійну роботу. Тривалість пошуку роботи склала менше 3-х місяців у 84% випускників. 38% випускників знайшли собі роботу під час проходження практики (стажування) в період навчання, 16% - за сприянням вчителів (майстрів), 19% - за допомогою особистих контактів (друзів, родичів), 8% - внаслідок прямих контактів з роботодавцями.

Більш детально з результатами обстеження можна ознайомитися за посиланням https://cutt.ly/kCwBL29.

Є питання сфери зайнятості? Зверніться до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, розміщеними тут: https://cutt.ly/oJ8G2q9.

Крім того, ми є у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора