Мрієте запустити власний застосунок чи YouTube-канал? Долучайтеся до навчання

Дата: 14.09.2022 11:23

Хочете створювати такі ж корисні та зручні застосунки, як Дія, та спрощувати життя до кількох кліків у смартфоні? Шукаєте себе у новій професії або в одній із найпривабливіших сфер бізнесу — продуктовому IT? Вже маєш ідею свого продукту?

Запускаємо перший всеукраїнський освітній курс «Створення та розвиток IT-продуктів», де всі охочі зможуть здобути необхідні знання про те, як працюють сучасні продуктові ІТ-компанії та як запустити власний цифровий продукт!

В Україні більш ніж 1 000 продуктових компаній, 5 із яких оцінюють у понад мільярд доларів. Українські продуктові IT-компанії входять у світові топи.

Проходьте віртуальний курс-стажування від Genesis, щоб дізнатися більше про продуктові ІТ-компанії, інноваційні професії та бізнес-складову створення успішних цифрових продуктів!

Долучитися до навчання можна на платформі Дія.Цифрова освіта