Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

EU4Skills: відповідальність та цифрова обізнаність – затребувані навички у сучасних роботодавців

Дата: 14.09.2022 11:25
Кількість переглядів: 145

 

Нагадаємо, що торік влітку на Кіровоградщині у рамках  реалізації пілотного проєкту «EU4Skills: кращі навички для сучасної України» було проведено обстеження регіонального ринку праці, його професійної структури, поточної та перспективної потреби області в працівниках у професійному/кваліфікаційному розрізі.

Одним із питань, яке вивчалось під час форсайт-дослідження ринку праці, –  оцінка затребуваності навичок працівників у роботодавців. Результати дослідження за посиланням https://cutt.ly/kCwBL29

Із числа опитаних роботодавців для 35% є затребуваними професійно-технічні навички працівників. Для 54% - ці навички не є затребуваними (або скоріше не затребувані), а для 11% - частково затребуваними.

З числа цих навичок 77% роботодавців вказують на важливість вміння працювати з обладнанням. 50% роботодавців вважають важливим для працівників вміти працювати з інструментом, 39% вважають важливим вміти працювати з технічною документацією (креслення, схеми).

Як приклад затребуваності певних навичок можна навести з історії випускниці профтеху пані Насті. Вона обрала професію столяра і вже зараз створює меблі та іграшки із дерева. Як так вийшло, що дівчина – успішний столяр? Відповідь у відео  https://www.youtube.com/watch?v=niZvMNP_svs

Нагадаємо. Міністерство освіти і науки України запустило іміджеву комунікаційну кампанію «Все працює завдяки нам», яка має на меті - змінити ставлення підлітків та дорослих до професійної освіти. Складовою цієї кампанії є 8 історій молодих випускників профтехів, які розповідають про свій шлях до професії, її цінність та значення.

З інформацією про іміджеву кампанію можна ознайомитися тут https://cutt.ly/eCwBAUw

Є питання сфери зайнятості? Контакти тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

Крім того, ми є у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

 

#EU4Skills #служба_зайнятості #іміджева_кампанія

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора