A A A K K K
для людей із порушенням зору
Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

У місті Лева вас навчать тонкощам сфери торгівлі

Дата: 04.10.2022 16:22
Кількість переглядів: 78

Є бажання працювати у сфері торгівлі, але не маєте відповідної освіти? Маємо для вас пропозицію!

Продавець продовольчих товарів - професія, навчання за якою стартує                      11 жовтня 2022 року.

Де навчатися?  У Львівському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Його викладачі під час навчання ознайомлять слухачів із тонкощами організації торговельних процесів, видами обліку та звітності, допоможуть опанувати теоретичні знання та отримати практичні навички роботи з касовим апаратом.

По закінченню професійного навчання  ви отримаєте гідну роботу, адже Державна служба зайнятості організовує його на замовлення роботодавців, а отже - є й гарантія працевлаштування.

За деталями звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у жовтні 2022 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L.

Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора