Майже 30 жителів Кіровоградщини отримали позитивні рішення на отримання грантів за програмою «єРобота»

Дата: 20.10.2022 15:30

У вас є бізнес ідея і ви плануєте відкрити власну справу або ж маєте на меті розширити діючий бізнес, а ще орієнтуєтесь на створення нових робочих місць? Скористайтеся урядовою програмою «єРобота» та отримайте мікрогрант  задля досягнення поставлених цілей.

Станом на 17 жовтня позитивні рішення на отримання грантових коштів мають 27 жителів Кіровоградщини. Серед них - діючі та майбутні підприємці.

Найпопулярнішими напрямами, за якими отримані позитивні рішення, є  організація діяльності закладів харчування та підприємств швейної промисловості, закладів для дітей, салонів краси та фотосалонів.

На сьогодні середній розмір гранту становить майже 232 тис. грн.

Гранти  за програмою «єРобота» за одним посиланням у порталі Дія:

Ознайомитися з порядком призначення грантів за програмою «єРобота» можна в постанові уряду №738. Подати заявку — в «Дії».