A A A K K K
для людей із порушенням зору
Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Навчатися та розвиватися: для бухгалтерів є гарна пропозиція!

Дата: 20.10.2022 15:40
Кількість переглядів: 109

Ви бухгалтер за освітою? Бажаєте підвищити свої знання у цій галузі та покращити навички роботи? Державна служба зайнятості пропонує вам курси цільового призначення за навчальною програмою «Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності».

Стартує навчання – 24 жовтня 2022 року.

За короткий термін навчання викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості навчатимуть вас:

  • організації обліку за допомогою інформаційних систем і технологій;
  • обліку господарської діяльності;
  • основам адміністрування системи;
  • загальним прийомам роботи з програмним забезпеченням тощо.

Звертаємо увагу,  що попит на бухгалтерів на ринку праці існує постійно, тому у вас є шанс  стати затребуваним та конкурентоспроможним фахівцем.

Є бажання навчатися та розвиватися? Про деталі дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

 

 


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора