A A A K K K
для людей із порушенням зору
Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Програма єРобота: чи може бути змінено цільове призначення коштів мікрогранту?

Дата: 20.10.2022 15:43
Кількість переглядів: 24

Так, може.

Нагадаємо, що у пункті 24 Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738 (із змінами), мова йде про можливість збільшення вартості предмету договору шляхом внесення змін до бізнес-плану. У такому випадку зміни до бізнес-плану отримувач надсилає на погодження до АТ Ощадбанк та до обласного центру зайнятості. Зміни викладаються у додатковій угоді до договору мікрогранту.

29 вересня 2022 року набрала чинності  постанова Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2022 року № 1065, у якій пункт 24 вищевказаного Порядку викладено в новій редакції.

Серед іншого, визначено, що у разі зміни цільового призначення отримувач звертається до Державного центру зайнятості з заявою, викладеною в довільній формі з обґрунтуванням зміни цільового призначення коштів мікрогранту. Комісія Державного центру зайнятості на найближчому засіданні приймає рішення, про що інформує отримувача  листом на електронну пошту. Державний центр зайнятості повідомляє АТ “Ощадбанк” упродовж 5-ти робочих днів з моменту прийняття позитивного рішення щодо зміни цільового призначення.

Ознайомитись з постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2022 року № 1065 можна тут http://surl.li/deebw

Є питання сфери зайнятості? Контакти тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

Ми є у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора