Чи потрібен агентству трудового лізингу дозвіл для провадження діяльності?

Дата: 20.10.2022 15:53

Ні, не потрібен.

Нагадаємо, що статтею 39 Закону України «Про зайнятість населення» було передбачено, що діяльність суб'єктів господарювання - роботодавців, які наймають працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця на умовах трудових договорів (агентства трудового лізингу), мала здійснюватися на підставі дозволу, виданого Державним центром зайнятості.

З 15 жовтня 2022 року набрав чинності Закон України від 21 вересня 2022 року № 2623-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні і надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном», яким, серед іншого, внесені зміни до статті 39 Закону України «Про зайнятість населення». Норма, яка передбачала необхідність отримання дозволу, виключена із Закону України «Про зайнятість населення».

Є питання сфери зайнятості – звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування.

Ми маємо Telegram-канал, що створений для обміну повідомленнями з клієнтами https://t.me/dcz_kir.