Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Які зміни відбулися у законодавстві про зайнятість населення?

Дата: 04.11.2022 13:28
Кількість переглядів: 100

 28 жовтня, у газеті  «Голос України» опубліковано Закон України від   21 вересня 2022 року № 2622-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці».

Зазначений Закон набирає чинності 29 жовтня 2022 року, за виключенням окремих положень, які наберуть чинності через 3 та 6 місяців з дня набрання чинності цього Закону.

Також, Законом внесені зміни до Кодексу законів про працю України, законів України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», «Про зайнятість населення», «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб».

Так,, наприклад, у Кодексів законів про працю України виключено статтю 196 «Додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню». Ці зміни пов’язані з виключенням із Закону України «Про зайнятість населення» положень, що стосуються бронювання робочих місць для громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Закон України від 21 вересня 2022 року № 2622-IX за посиланням http://www.golos.com.ua/

Є питання сфери зайнятості – звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування.

Ми маємо Telegram-канал, що створений для обміну повідомленнями з клієнтами Підтримка ДСЗ#12 Кіровоград  https://t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора