На шляху до омріяної роботи: перше враження починається з резюме

Дата: 14.11.2022 13:15

Шлях до працевлаштування починається з самопрезентації. Однак перед співбесідою необхідно скласти резюме. Бажаєте, аби роботодавець побачив у вас того, хто йому потрібен? Досягти бажаного вам допоможуть фахівці Державної служби зайнятості, організовуючи різнопланові заходи.

До прикладу, під час проведення тренінгів «Підготовка резюме» студентам Економіко-технологічного інституту ім. Р. Ельворті фахівці Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості допомагають практикуватись у написанні резюме, його ефективному використанні, удосконаленні практичних навичок тощо.

Оскільки більшість, складаючи перше в житті резюме, задаються питаннями: з чого почати, на чому краще акцентувати увагу та як визначити те, що зацікавить майбутнього роботодавця, фахівці під час заходів акцентують увагу на:

- видах та структурах резюме;

- розмежуваннях наповненості блоків (на чому робити акцент, виокремлювати свої «плюси», вказувати інформацію, яка допоможе бути в пріоритеті);

- розборі продуктивності складання мотиваційного (супровідного) листа та традиційних помилках під час підготовки даного документа;

- користуванні готового резюме (куди надсилати, де розміщувати).

Під час практичного заняття студенти складають власне резюме, з урахуванням отриманих на тренінгу знань та вмінь, а також презентують себе умовному представнику роботодавця.

Чим раніше ви почнете відточувати свою майстерність написання резюме, тим швидше отримаєте необхідний вам результат. Тому не гайте часу і звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості або телефонуйте за контактами, вказаними тут https://cutt.ly/oJ8G2q9