A A A K K K
для людей із порушенням зору
Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Чи можуть іноземці працювати за сумісництвом?

Дата: 14.11.2022 13:31
Кількість переглядів: 27

Так, можуть.

Законом України «Про зайнятість населення» (із змінами, у тому числі внесеними Законом України від 21 вересня 2022 року № 2623-IX) передбачено, що праця іноземців та осіб без громадянства може застосовуватися без дозволів на застосування праці іноземців в Україні на посадах за сумісництвом в одного роботодавця, якщо строк дії трудового договору на посаді за сумісництвом не перевищує строку дії дозволу за основним місцем роботи.

Термін «сумісництво» розтлумачено у статті 102-1 Кодексу законів про працю України https://cutt.ly/tNHUg4F Сумісництвом вважається виконання працівником, крім основної, іншої оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на підприємстві або у роботодавця – фізичної особи.

Ви роботодавець і застосовуєте працю іноземців? Фахівці Кіровоградського обласного центру зайнятості підготували для вас відповіді на питання, які регулюють сферу зайнятості. Для спрощення пошуку інформації щодо застосування праці іноземців, окрім хештега #Електронний_кадровий_клуб, запроваджено також хештег #Праця_іноземців.

Є питання щодо видачі дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства? Звертайтеся на «гарячу лінію» Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефонами: (0522) 24 64 18 або (0522) 32 08 01.

Виникають інші питання сфери зайнятості – звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/VNiez6n

Ми маємо Telegram-канал Підтримка ДСЗ#12 Кіровоград https://t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора