A A A K K K
для людей із порушенням зору
Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Чи може бути продовжена дія дозволу на застосування праці іноземця?

Дата: 18.11.2022 14:48
Кількість переглядів: 14

Так, може.

Це передбачено (за наявності підстав) частиною 2 статті 42-3 Закону України «Про зайнятість населення».  

Для продовження дії дозволу роботодавець подає до регіонального центру зайнятості:

- заяву за формою, встановленою Кабінетом Міністрів України;

- фотокартку іноземця або особи без громадянства розміром 3,5 x 4,5 см.

До заяви подаються документи згідно з переліком для отримання дозволу у разі зміни інформації в них.

Також одночасно із заявою роботодавець додає документ про внесення плати за продовження дії дозволу.

Заява має бути подана до регіонального центру зайнятості не пізніше як за 20 і не раніше як за 50 календарних днів до закінчення строку дії дозволу. Для розгляду заяви регіональному центру зайнятості встановлено строк до 3-х робочих днів.

Інформацію, як отримати дозвіл на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, а також інші корисні кейси на вебсайті «Гід з державних послуг» за посиланням https://cutt.ly/6MeMHOV

Є питання щодо видачі дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства? Телефонуйте за номерами (0522) 24 64 18 або (0522) 32 08 01.

Виникають інші питання сфери зайнятості? Звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/VNiez6n

Ми є в Telegram https://t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора