Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Кіровоградщина: понад 8 млн грн компенсації витрат за працевлаштування ВПО отримали роботодавці

Дата: 18.11.2022 15:13
Кількість переглядів: 107

Ви роботодавець і працевлаштовуєте внутрішньо переміщених осіб? Скористайтеся урядовою програмою, яка компенсує витрати роботодавця на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

На Кіровоградщині наразі 339 роботодавців вже отримали позитивні рішення про виплату компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні. Роботодавці працевлаштували 733 особи.

Оптова та роздрібна торгівля, сільське господарство переробна промисловість, тимчасове розміщення та громадське харчування – це ті сфери економіки, де найбільше були працевлаштовані внутрішньо переміщені особи.

Слід зазначити, з резервного фонду державного бюджету роботодавцям профінансовано 8,5 млн грн.

Є питання щодо отримання компенсації? Консультації отримайте у центрах зайнятості або філіях обласного центру зайнятості за місцем вашої реєстрації як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Інструкція з отримання компенсації витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування переселенців тут: https://cutt.ly/JJULj1G

Подати заяву можна через портал Дія – https://is.gd/xNWp5W

Ми є у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора