У новий рік із новою професією: пропонуємо стати коком

Дата: 28.12.2022 10:24

Ви кухар? Маєте бажання  працювати на суднах? Пропонуємо вам підвищити професійну кваліфікацію та опанувати навички роботи кока.

Навчання за професією «Кухар судновий» передбачає:

• вивчення особливостей та організації харчування людей у різноманітних умовах плавання;
  • вивчення будови й правил експлуатації камбузного обладнання тощо.

Усі нюанси цієї професії протягом 5 місяців вам розкриватимуть викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Початок занять – 03 січня 2023 року.

Якщо ви мрієте про море та полюбляєте готувати, ця професія саме для вас. Зацікавилися? За деталями організації профнавчання звертайтеся до Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Ми є у Telegram – t.me/dcz_kir.