Які зміни відбулись в організації професійного навчання?

Дата: 28.12.2022 10:27

Питання організації професійного навчання зареєстрованих безробітних регулюються статтею 35 Закону України “Про зайнятість населення” (зі змінами, у тому числі, що набрали чинності 29 жовтня 2022 року).

Ці зміни, серед іншого, передбачають, що професійне навчання зареєстрованих безробітних організовується центрами зайнятості для забезпечення поточної та перспективної потреби ринку праці з урахуванням побажань та професійних потреб безробітних.

Раніше професійне навчання проводились тільки під замовлення роботодавця або самозайнятості чи провадження підприємницької діяльності безробітних.

Маєте бажання навчатися? Деталі дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.