Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Які зміни відбулись у законодавстві з питань організації суспільно корисних робіт?

Дата: 28.12.2022 10:30
Кількість переглядів: 84

Порядок залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 753.

22 грудня 2022 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2022 року № 1389, якою до вищевказаного Порядку внесено зміни.

Змінами надано тлумачення терміну “військове командування”, оновлена процедура порядку прийняття рішення про запровадження трудової повинності та залучення працездатних осіб до виконання суспільно корисних робіт, визначено яка саме інформація має бути зазначена у такому рішенні.

Крім того, встановлено, що у разі потреби можуть бути запроваджені види робіт, не передбачені орієнтовним переліком суспільно корисних робіт, що виконуються в умовах воєнного стану. Такі роботи запроваджуються з урахуванням обставин, що склалися у регіоні.

Слід наголосити, що раніше (до набрання чинності змін) заборонялось виконання суспільно корисних робіт, що визначені в пункті 9 вищевказаного Порядку. Наприклад, у місцях розташування вибухонебезпечних предметів.

Наразі проведення таких робіт допускається, але виключно за письмовою згодою особи. Як і раніше, забороняється виконання суспільно корисних робіт на необоронюваній місцевості.

Є питання, що стосуються сфери зайнятості? Звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або телефонуйте на «гарячу лінію» обласного центру зайнятості https://cutt.ly/HMAUMJQ

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

 

 

 


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора