Безробітних Кіровоградщини навчать сучасній діловій українській мові

Дата: 28.12.2022 10:31

Бажаєте покращити свої знання з української мови? Хочете за короткий термін опанувати тренди ділового спілкування, дізнатися особливості застосування усної та писемної ділової мови? Служба зайнятості готова вам у цьому допомогти.

Запрошуємо на курси цільового призначення за навчальною програмою «Сучасна ділова українська мова».

Курси передбачають прискорене оволодіння нормами сучасної ділової української мови з дотриманням вимог культури усного й писемного ділового мовлення.

Коли старт?  09 січня 2023 року.

Де проходитиме? На базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

За деталями організації профнавчання звертайтеся до Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Ми є у Telegram – t.me/dcz_kir.