Привітання з Новим роком!

Дата: 01.01.2023 00:13

Шановні жителі Перегонівської громади!

Ось і добігає кінця 2022 рік. Найтяжчий за усі роки незалежної України.

Правду кажуть, що цього року сталося все, у що ми навіть не могли повірити в минулому житті. Бо життя змінилося в одну мить і вже не буде іншим.

Цьогоріч кожен з нас щось втратив. Хтось залишився без домівки й змушений був тікати від вогню окупантів за сотні кілометрів. Хтось відкинув ілюзії минулого про братні народи, розірвав зв’язки з родичами чи друзями. Але все це не порівняти з тією втратою, яку сьогодні відчувають родини загиблих захисників. Пам’ятаймо наших героїв!

Разом з тим цього року усі ми стали сильнішими. Ми навчилися більше любити рідну країну й один одного, допомагати, волонтерити, цінувати час, прості речі, кожен новий день.

Під новий рік зазвичай планують майбутнє та загадують бажання. Сьогодні у нас одне бажання на цілу країну, і я впевнений, воно обов’язково здійсниться в прийдешньому році. Дякуємо ЗСУ за можливість зустрічати цей новий рік!

З вірою у перемогу! З Новим роком!