Роботодавці Кіровоградщини запрошують на роботу музичних керівників

Дата: 10.01.2023 10:22

На Кіровоградщині є робота у дошкільних навчальних закладах. Наразі вакансії відкриті для керівників музичних. Роботодавці готові платити до 9 тис. грн.

Здійснювати музичне виховання та естетичний розвиток вихованців відповідно до програми виховання і навчання, організовувати та проводити музичні заняття, дитячі свята, виявляти музично обдарованих дітей – серед обов’язків майбутніх працівників.

Маєте відповідну освіту? Є бажання працювати з дітьми та виховувати у них любов до музики? За більш детальною інформацією звертайтеся до фахівців Кропивницької філії обласного центру зайнятості(0 (522) 32 20 48) та Знам’янського управління Кропивницької філії обласного центру зайнятості (0 (5233) 7 47 04).

Цікавлять інші актуальні вакансії? Переглянути їх можна за посиланнями: