На Кіровоградщині більше півсотні осіб з інвалідністю пройшли професійне навчання

Дата: 10.01.2023 10:30

Протягом 2022 року за направленням центрів зайнятості області професійне навчання проходили 52 особи з інвалідністю з урахуванням рекомендацій індивідуальних програм реабілітації. Для організації професійного навчання осіб даної категорії використовувалась база 15 підприємств області та 4 закладів освіти.

Професійне навчання осіб з інвалідністю проводилося за професіями:

•  бухгалтера;
  •  діловода;
  •   продавця продовольчих та непродовольчих товарів тощо.

Також більше 30 осіб з інвалідністю проходили навчання у Полтавському, Одеському, Луганському, Дніпропетровському ЦПТО за напрямками:

•  «Етика професійного спілкування»
  •  «Новітні технології в цегельному виробництві»
  •  «Особливості виконання робіт в сільськогосподарській галузі»
  •  «Особливості роботи підприємств аграрного сектору»
  •  «Сучасні методи роботи із знаряддям вилову»
  •  «Професійна етика обслуговування споживачів»
  • «Цивільний захист в сучасних умовах»
  • «Фермерство - школа успішного аграрія»
  • «Особливості обслуговування котелень» та «Особливості виконання робіт в котельнях на твердому паливі»
  •  «Особливості виконання робіт на підприємствах сільськогосподарської галузі»
  •  «Особливості виконання робіт в сільськогосподарської галузі»
  •  «Правові та організаційні аспекти взаємовідносин у сільському господарстві».

Постійно організовується професійне навчання осіб з інвалідністю шляхом стажування безпосередньо на виробництві з метою адаптації їх на робочому місці та набуття практичних навичок. У такий спосіб проходили навчання 15 осіб  на підприємствах області. Після проходження професійного навчання  49 осіб  працевлаштовані.