Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Як боротися зі стресом та тривогами? Пройти курси від служби зайнятості

Дата: 23.01.2023 09:45
Кількість переглядів: 102

Як подолати внутрішній стрес та тривогу у реаліях сьогодення? Служба зайнятості пропонує короткострокові курси цільового призначення за навчальною програмою «Психологічна допомога у подоланні стресових та тривожних станів».

Метою курсу є теоретичні та практичні навчальні заняття, спрямовані на опанування нових знань та вмінь чи підвищення кваліфікації у наданні первинної психологічної допомоги дорослим та дітям, подолання стресу, підвищеної тривожності.

Місце проведення: Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Початок занять: 23 січня 2023 року.

Бажаєте стати затребуваним кваліфікованим працівником? Деталі навчання дізнавайтеся у відділі активних програм зайнятості Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. 0 (522) 321 328 або у філіях обласного центру зайнятості чи їхніх структурних підрозділах за місцем вашого перебування.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у січні 2023 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L

Наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора