Співбесіда в умовах воєнного стану: що потрібно знати? Про усе на тренінгу

Дата: 01.02.2023 15:23

Чимало українців через запровадження воєнного стану та активні бойові дії зіштовхнулися з потребою шукати нову роботу.

Важливим етапом на шляху до власного працевлаштування є співбесіда з роботодавцем.

Пропонуємо вам завітати на онлайн-захід під назвою «Співбесіда в умовах воєнного часу», який проведуть досвідчені фахівці ГО «Фонд «Професійний розвиток».

Що ви навчитеся та що дізнаєтеся:

• як підготуватися до співбесіди;
  • які є тонкощі проходження онлайн та офлайн співбесід;
  • як відповідати на запитання про минулу роботу та обговорювати з роботодавцем причини звільнення або скорочення;
  • як обговорювати з роботодавцем питання майбутнього;
  • як шукачу запевнити роботодавця у серйозності намірів щодо отримання посади.

Також учасники заходу отримають від фахівців підбірку нових «лайфхаків», які допоможуть шукачам роботи підготуватися морально та фізично до зустрічі з роботодавцем.

Вам цікаво? Тож захід відбудеться 23 січня о 14:00 год у режимі онлайн на платформі Zoom.

Всі деталі щодо організації та реєстрації за телефоном 0522 32 28 41.

Ми є й у телеграм-каналі https://t.me/dcz_kir.

Довідково. Заходи для безробітних громадян проводяться Кіровоградським обласним центром зайнятості та громадською організацією «Фонд «Професійний розвиток» у рамках реалізації в області проекту «Платформа соціального згуртування і професійної підтримки». Програма орієнтована на сприяння працевлаштуванню, підтримку організації самозайнятості, мікропідприємництва та професійного зростання.