Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Важливо: яку допомогу можуть отримати переселенці, які перебувають на Кіровоградщині

Дата: 03.02.2023 11:25
Кількість переглядів: 80

Аби допомогти вимушеним переселенцям у вирішенні низки соціальних питань, у т.ч. й забезпечення зайнятості, центри зайнятості області спільно з соціальними партнерами організовують виїзди мобільних робочих груп до місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб.

Нещодавно такий захід проведено фахівцями Олександрійської філії обласного центру зайнятості для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території міської громади.

Насамперед було проведено опитування внутрішньо переміщених осіб задля вивчення потреб у працевлаштуванні.

Ті, хто поставив собі за мету якнайшвидше знайти роботу, - були поінформовані про ситуацію на ринку праці не тільки  Олександрійшини, а й за її межами, ознайомлені з послугами служби зайнятості, що спрямовані на забезпечення працевлаштування, у т.ч. тимчасового, підвищення конкурентоспроможності зазначеної категорії громадян на ринку праці шляхом професійної підготовки, перенавчання та підвищення кваліфікації, сприяння служби зайнятості у підтримці підприємницької ініціативи (отримання мікрогрантів, інформація про програму підтримки жіночої самозайнятості та власного бізнесу) тощо.

Водночас, присутні були поінформовані й про можливості отримання як правової так і гуманітарної допомоги, яку надає ГО «Десяте квітня», отримали контакти координаційних центрів з підтримки переселенців, установ, які надають допомогу у відновленні втрачених документів, виплат державних соціальних допомог та компенсацій та ін.

Учасники заходу ділилися власним досвідом пошуку роботи, висловлювали  свої думки з приводу вищезазначених питань. Як результат – кожному надали адресну допомогу у вирішенні проблемних питань.

Зі слів внутрішньо переміщених осіб, захід пройшов у доброзичливій атмосфері, що сприяло вирішенню та обговоренню досить широкого кола питань. Всі охочі ставили питання, які їх турбують, та отримали вичерпні відповіді.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора