Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

На продавців завжди є попит: запрошуємо на професійне навчання!

Дата: 03.02.2023 11:47
Кількість переглядів: 85

Бажаєте отримати професію та роботу у сфері торгівлі? Не зволікайте!

Державна служба зайнятості організовує професійне навчання за професією «Продавець непродовольчих товарів» - професія, яка у всі часи затребувана на сучасному ринку праці.

Досвідчені майстри виробничого навчання та викладачі Сумського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості поділяться своїми знаннями, навичками та досвідом, а також розкриють для вас цю професію зовсім з іншого боку та сферу застосування набутих знань.

Зважаючи на те, що професійне навчання організовується на потреби ринку праці – працевлаштування вам гарантоване.

Початок навчання – 07 лютого 2023 року

Термін навчання – 5,1 міс.

Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Зацікавила пропозиція? За деталями звертайтеся до фахівців відділу активних програм зайнятості Кіровоградського обласного центру зайнятості за 0 (522) 321 328 або до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у лютому 2023 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L

Пишіть у Telegram-канал - t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора