Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Новітні технології у цегельному виробництві: від теорії до практики

Дата: 14.02.2023 08:32
Кількість переглядів: 83

Вас приваблює  виробництво будівельних матеріалів? Ви чимало знаєте про сферу будівництва, будівельні матеріали, і є бажання дізнатися про сучасні технології виготовлення будівельних матеріалів? Тоді ця інформація саме для вас!

Полтавський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості пропонує курси цільового призначення за навчальною програмою "Новітні технології у цегельному виробництві".

Умови направлення на навчання:

  • професійно-технічна освіта повна
  • вік особи не менше 18 років:
  • медична довідка:

Тож, навчання стартує 15 лютого 2023 року

Хочете більше інформації щодо курсів цільового призначення? Заходьте за посиланням http://surl.li/eqktg

Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Зацікавила пропозиція? За деталями звертайтеся до фахівців відділу активних програм зайнятості Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. 0 (522) 321 328 або до філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у лютому 2023 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L. 

Пишіть у  Telegram-канал – t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора