A A A K K K
для людей із порушенням зору
Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Чи має центр зайнятості повідомляти роботодавця про відмову у наданні допомоги по частковому безробіттю?

Дата: 21.02.2023 09:24
Кількість переглядів: 58

Так, центр зайнятості обов’язково повинен повідомити роботодавця про відмову у наданні допомоги по частковому безробіттю.

Інформацію про прийняте рішення щодо відмови  у наданні допомоги по частковому безробіттю протягом 3-х робочих днів з дати його прийняття філія обласного центру зайнятості направляє роботодавцю (як і фізичній особі-підприємцю щодо допомоги на себе) на електронну адресу, що зазначена у заяві. Це передбачено пунктом 18 Порядку надання допомоги по частковому безробіттю, затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України від 21 червня 2022 року № 702.

Нагадаємо, що рішення як про надання допомоги по частковому безробіттю так і про відмову приймається на регіональному рівні.

Така інформація про відмову у наданні  допомоги по частковому безробіттю має містити обґрунтування причин відмови, що передбачені вимогами статті 47 Закону України “Про зайнятість населення” та вказаного Порядку.

У такий же 3-денний строк філія має повідомити роботодавця (підприємця) про прийняття позитивного рішення.

Порядок надання допомоги по частковому безробіттю можна переглянути тут http://surl.li/crffc

Є питання, пов'язані зі сферою зайнятості? Звертайтеся до обласного центру зайнятості, філій чи їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або телефонуйте на «гарячу лінію» обласного центру зайнятості http://surl.li/enhic

Ми маємо Telegram-канал, що створений для обміну повідомленнями з клієнтами Підтримка ДСЗ#12 Кіровоград https://t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора