Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Все про професію адміністратор: від навичок до професійної реалізації

Дата: 28.02.2023 10:54
Кількість переглядів: 63

Бажаєте опанувати нову професію? Державна служба зайнятості пропонує вам стати кваліфікованим адміністратором.

Саме адміністратор - це саме та людина, яка відповідає за комунікацію і координацію дій персоналу сфери послуг для досягнення максимально позитивного ефекту. Саме адміністратор може вирішити проблему гостя в готелі, радо зустріти в ресторані, проконсультувати про послуги салону краси та ін.

Чим займається адміністратор, які навички, особисті та ділові  якості йому потрібні аби професійно реалізуватися, які переваги та недоліки у роботі адміністраторів, як професійно скласти резюме, аби гарантовано отримати позитивне рішення про працевлаштування від роботодавця? Все це під час навчання, яке проходитиме на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Цікаво? Не зволікайте! Професіонали своєї справи допоможуть вам стати відмінним адміністратором: навчать вміло комунікувати з людьми, чітко ставити завдання для персоналу і бути конкурентоспроможними на ринку праці!

Навчання стартує 06 березня 2023 року

Курс навчання триватиме 5,5 місяців.

Про інші професії, які можна здобути за сприяння служби зайнятості на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, ви можете дізнатися  тут http://surl.li/ezhgn

Є питання щодо організації професійного навчання? За деталями звертайтеся до обласного центру зайнятості, його філій/ структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: http://surl.li/eghis

Пишіть у  Telegram-канал – t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора