Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

АТ «Укрпошта»: у Благовіщенській громаді є потреба у працівниках

Дата: 01.03.2023 16:38
Кількість переглядів: 66

Ви роботодавець і маєте потребу в  оперативному комплектуванні підприємство необхідними кваліфікованими кадрами? Завітайте до служби зайнятості і вам буде організований міні-ярмарок вакансій, де є реальна можливість поєднати ваші інтереси з інтересами громадян, які шукають роботу!

Для прикладу, у АТ «Укрпошта» виникла потреба у доборі фахівців за професіями «керуючий відділенням пошти» та «заступник керуючого» для роботи на поштовому відділенні Благовіщенської громади.

Фахівці Благовіщенського відділу Голованівської філії обласного центру зайнятості переглянули професійно-кваліфікаційний склад безробітних і запросили на захід шукачів роботи, професійні якості яких відповідають вимогам роботодавця для укомплектування вакантних  посад.

Захід пройшов у форматі активного спілкування: менеджер з підбору персоналу АТ «Укрпошта» Ірина Саган охарактеризувала основні напрямки діяльності підприємства, ознайомила безробітних з графіком роботи, з умовами праці і вимогами до майбутніх претендентів за кожною із заявлених вакансій.

Особливу увагу вона звернула на розмір заробітної плати та соціальні гарантії, які діють на підприємстві. Також мова йшла про матеріальне заохочення працівників, які виконують або перевиконують план: вони отримують додаткове нарахування до основної заробітної плати.

Учасники заходу змогли обговорити всі питання, що їх цікавили. У результаті троє з десяти безробітних виявили бажання отримати нову роботу і заповнили анкети. 

За словами безробітної Захарчук Н.В., пропозиція роботи від АТ «Укрпошта» для неї є привабливою, адже це реальне працевлаштування, гідна заробітна плата та сприятливі умови праці.  

Ви комплектуєте вільні робочі місця чи ви шукаєте роботу, є інші  питання сфери зайнятості? Звертайтеся до обласного центру зайнятості, філій чи їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або телефонуйте. Контакти тут http://surl.li/emipw Ми є у Telegram https://t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора