A A A K K K
для людей із порушенням зору
Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Солодка професія - звучить цікаво! Опануй професію бджоляра

Дата: 15.03.2023 15:06
Кількість переглядів: 54

А ви знали, що Україна одна з провідних «медових» країн? Ви маєте реальну можливість сьогодні долучитися до професійних бджолярів  завдяки професійному навчанню, яке організовує Державна служба зайнятості, та зайняти перспективну професійну нішу у бджолярстві.

Бджіл тримати – не в холодку лежати! Звісно, як і вся робота, добування меду дається нелегко, проте Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості дасть вам чудовий інструмент, щоб цю працю полегшити – знання сучасних технологій розведення бджіл та догляду за ними.

Влаштуватися бджолярем у фермерське господарство чи зайнятися підприємництвом у цій галузі – вибір за вами. Такі перспективи перед вами відкриваються – пройдіть професійне навчання.

Працювати на свіжому повітрі під щебіт пташок і звуки природи твоя мрія? А ще, як приємний бонус, можливість посмакувати продуктом своєї праці – це ідеально!

Не відкладай на завтра професійний розвиток і починайте діяти.

Навчання стартує вже 20 березня 2023 року. Його тривалість - 2,6 міс.

Інформація про професії, які можна здобути на базі Сумського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, за посиланням http://scptu.sumy.ua . Контакти тут: http://surl.li/eghis  Пишіть у  Telegram-канал – t.me/dcz_kir

Орієнтовний графік професійного навчання за іншими професіями, які можна здобути у березні 2023 року за сприяння Державної служби зайнятості, http://surl.li/exrnv« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора