Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Перетвори свою пристрасть у професію – навчайся зі службою зайнятості

Дата: 21.03.2023 13:29
Кількість переглядів: 63

Бажаєте пов’язати своє життя із кулінарією? Викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості допоможуть вам зануритись в творчу і цікаву атмосферу створення їжі, завдяки навчанню за професією «Кухар».

Після професійного навчання в службі зайнятості ваш кейс із навичок і умінь у кулінарії буде таким багатим, що, спробувавши ваші страви, зрозумілим буде одне – це робота справжнього гуру кухні.

Всім відомо, що для роботи кухарем необхідно знати рецепти та технологію приготування страв, правила зберігання продуктів, а також правила використання спеціального обладнання.

Але, щоб стати «профі», цього недостатньо. Рецепт не має душі. Ви, як кухар, повинні додати її до рецепту. Саме такий підхід у викладачів центру професійно-технічної освіти. Вони навчать не лише базовим знанням, а й  тому, як зробити кожну страву особливою, унікальною, справжнім витвором кулінарного мистецтва.

Задумувались про відкриття власного ресторану чи кафе? Чи вас більше приваблює робота на підприємствах громадського харчування? Кухар ніколи не буде без роботи! Не проґавте можливість!

Старт навчання –  23 березня 2023 року.

Навчання триватиме – 5 місяців.

Є бажання підвищити свою професійну майстерність – звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: http://surl.li/eghis Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir

Інформація про курси цільового призначення або інші професії, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості, в онлайн-графіку за посиланням http://surl.li/exrnv

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора