Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

За яких умов не може бути виданий ваучер?

Дата: 04.05.2023 10:46
Кількість переглядів: 56

Процедурні питання видачі ваучерів врегульовані Порядком видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня            2013 року № 207 (зі змінами).

Ваучер видається Державною службою зайнятості одноразово. Відповідно, якщо особа вже раніше отримала ваучер, то повторна його видача є недопустимою.

Ваучер не може бути виданий особі, яка не має професійної (професійно-технічної), фахової передвищої або вищої освіти.

Ваучер не може бути виданий особі, які зареєстрована в центрі зайнятості як безробітна.

Також ваучер не може бути виданий особі, які проходила протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Законодавство передбачає також окремі вимоги, за яких може бути виданий ваучер, що стосуються певних категорій осіб. Так, внутрішньо переміщена особа може отримати ваучер, якщо вона є особою працездатного віку та якщо на ринку праці відсутня для неї підходяща робота.

Довідково. Цей матеріал є черговим в серії матеріалів про ваучери. Попередній матеріал був розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі   Facebook  01 травня 2023 року. Цікаво? Перейдіть за посиланням https://is.gd/684pgp

Все про ваучер на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням https://is.gd/6czbRh   Є інші питання? Контакти тут https://is.gd/20aDFB Пишіть у телеграм https://t.me/dcz_kir

#ДСЗ #Правовий_порадник_шукача_роботи

 


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора