Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Мистецтво роботи за барною стійкою: опановуйте нову професію зі службою зайнятості

Дата: 09.05.2023 13:13
Кількість переглядів: 44

Ви харизматична, комунікабельна особистість? Друзі називають вас «людина-свято»? Застосуйте свій магнетизм і креативність у професійній діяльності! Державна служба зайнятості запрошує всіх бажаючих на навчання за професією «Бармен», яке стартує 15 травня 2023 року.

         На навчанні ви познайомитесь із міксологією, мистецтвом приготування коктейлів. Ви отримаєте ґрунтовні знання у темі міцних алкогольних напоїв, познайомитесь з барним інвентарем та потренуєтесь готувати коктейлі. 

         Прагнете працювати з людьми і для людей? Створювати неповторну атмосферу для відпочиваючих і демонструвати свою роботу, як справжнє шоу? Навчайтеся!

Викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості не лише навчать вас теорії і практиці професії бармена, а й допоможуть віднайти індивідуальні «фішки», які ви зможете застосовувати в роботі.

         Не бійтеся починати! Можливо, ви природжений барстендер! Розкрийте свою багатогранність разом з Державною службою зайнятості. Також зауважимо, що курс призначений як для початківців, так і для персоналу ресторанної сфери.

         Всього за 3,5 міс. ви, як новачок, станете частинкою готельно-ресторанного бізнесу, або, якщо вже працюєте в цій сфері, відточите свою майстерність до рівня «гуру».

         Інші навчальні програми та професії, які можна здобути тут в онлайн-графіку за посиланням https://is.gd/SAvOg0

         Цікаво? Телефонуйте! Контакти тут: https://is.gd/20aDFB  Пишіть нам у Telegram - t.me/dcz_kir.

 


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора