Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

У яких закладах освіти може проходити навчання за ваучером?

Дата: 15.05.2023 08:59
Кількість переглядів: 57

Відповідно до Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 207 (із змінами), навчання за ваучером здійснюється закладами професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, підприємствами, установами та організаціями, які мають ліцензію на освітню діяльність.

До закладів освіти Кіровоградської області, які проводять навчання за робітничими спеціальностями, належать, зокрема, Піщанобрідський та Олександрійський професійні аграрні ліцеї, Новоукраїнське та Маловисківське професійно-технічні училища, навчально-курсовий комбінат “Аграрник”.

Навчатися за ваучером в закладах фахової передвищої освіти можна у Бобринецькому, Олександрійському та Кропивницькому аграрних коледжах, Кропивницькому будівельному коледжі, Кіровоградському кооперативному коледжі, Олександрійському, Гайворонському та Світловодському політехнічних коледжах, Кропивницькому інженерному коледжі, Кропивницькому коледжі харчування та торгівлі, Компаніївському коледжі ветеринарної медицини, Кіровоградському та Олександрійському медичних коледжах.

Навчатися за ваучером в закладах вищої освіти можна у Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка, Льотній академії, Центральноукраїнському національному технічному університеті, Центральноукраїнському інституті Міжрегіональної академії управління персоналом, Кропивницькому інституті Університету сучасних знань, Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті, Центральноукраїнському інституті розвитку людини, Кропивницькому інституті державного та муніципального управління.

Навчання за ваучером може бути проведено також у закладах освіти за межами області та в переміщених до Кіровоградської області закладах освіти.

Довідково. Цей матеріал є черговим у серії матеріалів про ваучери. Попередній матеріал був розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі   Facebook  09 травня 2023 року. Цікаво? Перейдіть за посиланням https://is.gd/IQam2i

Перелік закладів освіти, які мають право здійснювати діяльність на рівнях вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти, для навчання в яких може бути виданий ваучер за посиланням https://is.gd/LtO4Vm

За цим же посиланням розміщена інформація про професії та спеціальності, за яким проводиться підготовка.

Все про ваучер на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням https://is.gd/6czbRh Є інші питання? Контакти тут https://is.gd/20aDFB Пишіть у телеграм https://t.me/dcz_kir

#ДСЗ #Правовий_порадник_шукача_роботи

 

 

 

 

 

 


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора