Перегонівська громада
Кіровоградська область, Голованівський район

Для бухгалтерів Кіровоградщини є робота

Дата: 18.05.2023 13:44
Кількість переглядів: 65

Ви відповідальна та уважна людина? Маєте економічну освіту? Тоді вас зацікавить пропозиція роботи бухгалтером, адже наразі в Кіровоградській області є 16 вакансій. Від 6 700 до 15 000 гривень – таку заробітну плату пропонують бухгалтерам роботодавці на Кіровоградщині.

Маєте досвід роботи у сфері бухгалтерського обліку  і перебуваєте в пошуку роботи? Реалізуйтеся за професією «Бухгалтер». За допомогою у працевлаштуванні звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.

Інформацію про попит на робочу силу/вакансії
роботодавці подали до Кропивницької, Новоукраїнської, Олександрійської, Голованівської  філій Кіровоградського обласного центру зайнятості, Світловодського управління філії та Благовіщенського відділу філії.

Якщо вас цікавлять інші пропозиції роботи в регіоні, а також за його межами, з ними можна ознайомитися на сайті Кіровоградського обласного центру зайнятості. Онлайн-помічник за посиланням: https://is.gd/LQ66ql.

Крім того, пропонуємо приєднатися до чат-боту державної служби зайнятості у Telegram-каналі https://t.me/DCZWorkNowBbot , де щоденно можна отримувати інформацію про актуальні вакансії.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

 Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора